Pakiet srebrny

Pakiet srebrny to nieco rozbudowany pakiet podstawowy, dla bardziej wymagających klientów.

Z czego się składa?

Podobnie jak pakiet brązowy składa się ze spotkania, na którym wspólnie opracowujemy strategię marketingową. Wybierają Państwo kanały, które chcą Państwo rozwinąć. Proponujemy prowadzenie kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Google+ itp. Skupiamy się przede wszystkim na Facebooku, ponieważ dzisiaj obok strony internetowej to jeden z podstawowych sposobów dotarcia do klienta- aktualnego i potencjalnego. Jeśli macie Państwo inne propozycje, związane np. z działalnością naukową, również możemy je rozważyć i przeanalizować ich rentowność.

W pakiecie srebrnym poza standardowym kontaktem z klientami poprzez kanały social media organizujemy dla Państwa konkursy związane z oferowanymi usługami, sprzedawanymi produktami itp. Promocja w tym zakresie jest o wiele bardziej intensywna i nastawiona na bezpośredni kontakt z klientem.

Po ustaleniach dotyczących wybranych kanałów, sposobów promocji oraz rodzajów konkursów rozpoczynamy promocję Państwa firmy na wybranych portalach społecznościowych. Oferujemy 3-5 wpisów w tygodniu. Mogą one bazować na dostarczonych przez Państwa materiałach (np. artkułach naukowych, które stają się podstawą postów) lub materiałach autorskich przygotowanych przez nas. Każdy z postów przygotowywany jest zgodnie z zasadami SEO i zostanie opatrzony stosownym zdjęciem. Jednocześnie możliwa jest sesja fotograficzna– raz w miesiącu- przeprowadzana w Państwa miejscu pracy, która stanowić będzie bazę do następnych postów. W przypadku prowadzenia konkursów możliwe jest zorganizowanie dodatkowych sesji. Szczegóły do ustalenia.

Dodatkowo w tym pakiecie możliwe jest skorzystanie z opcji przygotowywania artykułów na Państwa strony internetowe, blogi lub inne nośniki. Możliwa jest również opcja założenia firmowego bloga od podstaw i prowadzenia go zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi. Wszystkie artykuły i wpisy przygotowywane są zgodnie z zasadami SEO. Oferujemy 1-4 wpisy na stronie lub blogu miesięcznie.

W przypadku braku strony internetowej możemy również pomóc w jej założeniu i wypełnieniu treścią.

Ile kosztuje?

Cena zależy przede wszystkim od tego czy zdecydują się Państwo na jednorazową promocję czy dłuższą współpracę. W pierwszym przypadku, cena obsługi social media dla Państwa firmy w ramach srebrnego pakietu to koszt 350zł brutto za miesiąc promocji (plus ewentualne koszty zewnętrzne np. wykup domeny, miejsca na serwerze, wynagrodzenie informatyków tworzących stronę www itp.). W drugim, gdy decydujemy się na dłuższą współpracę (minimum 3 miesiące) jest to koszt 300zł brutto miesięcznie. Po pół roku przewidziane są ceny promocyjne dla stałych klientów, o których informujemy na spotkaniu.

Reklamy

Autor

agabawsieci

Zapraszamy do Centrum AGABA agaba.home.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s